Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
  Alarm ve Güvenlik Sistemleri .
 
.
  Ana Sayfa  
  Kampanyalar
  Alarm Firmaları
  İletişim

 

Alarm Bayiliği

» Hizmet Bölgelerimiz
» Güvenlik İpuçları
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
 

Tam Güvenlik

 


Tam Güvenlik Bayileri   Tam Güvenlik Müşteri Hizmetleri
Tam Güvenlik Yetikili Satış ve Teknik Servisleri   Tam Güvenlik Müşteri hizmetleri ve iletşim bilgileri
     

Tam Güvenlik Hakkında

TAM GÜVENLİK olarak hizmet anlayışımız, en kaliteli ürünleri deneyimli mühendis kadromuzdan aldığı çözüm desteğiyle, en iyi koşullarla ve en iyi hizmetle sunmaktır. Bu nedenle tüm hizmet birimlerimiz, kullanıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilecek ve bu ihtiyaçlara cevap verebilecek bir yapılandırmaya göre şekillendirilmiştir.

Çalışma kadromuza, dünyaya ve gelişime açık, seçkin ve huzurlu çalışma ortamı sağlayan, karşılıklı güvene ve saygıya dayalı ilişkiler kurduran kurum kültürümüzü aşılamaktayız. Teknoloji çağının temeli olan bilgi birikiminin ana kaynağının insan olduğu bilinciyle, dünya standartlarındaki hedeflerimize, çalışma kadromuzla birlikte ulaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Teknik ekibimiz; mühendis, teknisyen, tekniker ve montaj sorumlularından oluşmaktadır.

Uzman danışmanlarımız, sistemin kurulacağı mekana yaptığı ücretsiz keşif ile risk analizlinde bulunurlar. Risk tespitlerinin sonucuna dayalı olarak; mekana, ihtiyaca ve ihtiyacın yoğunluğuna göre size özel güvenlik proje paketi hazırlanır. Teklifle birlikte sunulur.

Teknik ekibimiz, size uygun bir zaman diliminde, donanım montajı ve programlanmasını gerçekleştirir; sistemi devreye alırlar.

Sistemi teslim etmeden önce, kullanıcılara uygulamalı eğitim verilir. Böylelikle sistem, garantili bir şekilde, hazır olarak teslim edilir.

Sistem tesliminden sonra da hizmetimiz süresiz olarak devam etmektedir. Uzman ekibimizin periyodik bakım hizmetinin devam etmesinin yanı sıra, teknik problemle karşılaştığınızda da anında müdahale edilir.

Bize ilettiğiniz talepleriniz, problemleriniz yetkililerimize bekletilmeden ulaştırılır. Tam Güvenlik çalışanlarının teknik destek ve danışmanlık hizmetinden, 365 gün / 24 saat, ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Etiketler: Tam Güvenlik Kampanyalar, Tam Güvenlik Bayileri ve Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri
Kategori: Ana Sayfa > Alarm Firmaları > Tam Güvenlik 


 
 

 


 
   
REKLAM
 Güvenlik Sistemleri |
 
 
Ana Sayfa | Kampanyalar | Gizlilik | İletişim