Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
  Alarm ve Güvenlik Sistemleri .
 
.
  Ana Sayfa  
  Kampanyalar
  Alarm Firmaları
  İletişim

 

Alarm Bayiliği

» Hizmet Bölgelerimiz
» Güvenlik İpuçları
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
 

Kale

 


Kale Bayileri   Kale Müşteri Hizmetleri
Kale Yetkili Satış ve Teknik Servisleri   Kale Müşteri hizmetleri ve iletişim bilgileri
     

Kale Hakkında

Türkiye güvenlik sektöründe tam 60 yıldır özellikle kilit ve çelik kapıların tartışmasız lider firması Kale Endüstri Holding, teknolojinin getirdiği yenilikleri, uluslararası başarılara imza attığı tecrübesi ile birleştirerek yeni şirketi, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. ile Elektronik Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanlarında da pazarın etkin ve güçlü bir oyuncusu olmayı hedeflemektedir.

“Güvenlik ve Ötesi” sloganı ile, bu alanda yerleşmiş “Güvenlik” odaklı yaklaşımı geliştirerek, hızla büyüyen metropollerde ve tüm yurtta KALE 7/24 kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırmak için sağlıktan güvenlik sistemlerine kadar çeşitli çözüm önerileri sunmaktadır. Abonelerimize KALE markasınının yarattığı güveni, 7 gün 24 saat yanlarında hissedecekleri nedenler yaratmak odağımızda yer almaktadır. KALE 7/24 ile ev veya iş yerlerine kurulacak olan alarm sistemleri, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmektedir.

Uzman satış danışmanlarımızın montaj öncesinde yaptıkları ücretsiz keşif esnasında, yaşam senaryolarına uygun güvenlik sisteminin bileşenleri tespit edilip müşteri ihtiyaçlarına karşılık veren en uygun konfigürasyon yapılandırılmaktadır. KALE 7/24’ün, kullanıcılarına sunduğu en önemli hizmetlerin başında ise 7 gün / 24 saat KALE merkezinde, kendine ait çağdaş teknolojiyle donatılmış Alarm İzleme Merkezi gelmektedir.

Bu merkez vasıtası ile; hırsızlık, yangın, su baskını, acil durum vb. gibi durumların ilgili birimlere yönlendirilerek sorunlara erken müdahale edilmesi olanağının yanında, kullanıcılarına alarm durumu dışında da hizmetler ile ilgili danışmanlık ve teknik destek sunulmaktadır. Müşterilerine sunduğu hizmetler ile birlikte her geçen gün daha da büyüyen KALE 7/24 Ailesi olarak öncelikli hedefimiz, gelecek yıllarda kullanıcılarımıza Maksimum Müşteri Memnuniyeti (3M) felsefesiyle en iyi hizmeti sunarak yaşamlarını kolaylaştırmak, ev ve iş yerlerinde sevdikleriyle birlikte güvenle yaşayacakları bir ortam yaratmaktır. .

Etiketler: Kale Kampanyalar, Kale Bayileri ve Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri
Kategori: Ana Sayfa > Alarm Firmaları > Kale 


 
 

 


 
   
REKLAM
 Güvenlik Sistemleri |
 
 
Ana Sayfa | Kampanyalar | Gizlilik | İletişim