Alarm ve Güvenlik Sistemleri
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
  Alarm ve Güvenlik Sistemleri .
 
.
  Ana Sayfa  
  Kampanyalar
  Alarm Firmaları
  İletişim

 

Alarm Bayiliği

» Hizmet Bölgelerimiz
» Güvenlik İpuçları
Alarm ve Güvenlik Sistemleri
 

AlarmNet

 


AlarmNet Bayileri   AlarmNet Müşteri Hizmetleri
AlarmNet Yetkili Satış ve Teknik Servisleri   AlarmNet Müşteri hizmetleri ve iletişim bilgileri
     

AlarmNet Hakkında

Firmamız 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş, 2006 yılından bu yana faaliyette olan bir firma olup aşağıdaki meşgale konularıyla ilgilenmektedir.

- Araç Takip Sistemleri
- Alarm Sistemleri
- Kamera ve Ekipmanları Sistemleri
- Yangın ve Ekipmanları Sistemleri
- Turnike Sistemleri
- Parmak izi Okuyucu Sistemleri,

Firma olarak; 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezimizin olmasının, sadece yukarıda bahsi geçen sistemlerin satışını değil aynı zamanda kiralamasını da yapıyor olmamızın, ülke genelinde teknik servis ağına sahip olmamızın, Yazılım ve Ar-Ge departmanımızda farklı müşteri istemleri için yazılım mühendislerimizin yer almasının, şirket genelinde müşteri memnuniyet sistemimizin varlığı nedeniyle kendimizde düzeltmemiz gereken bir takip sistemine sahip oluşumuzun bizleri diğer güvenlik firmalarından ayırt ettiğine inanıyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarımızdan sonra en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin güvenlik olduğunu biliyor ve bu ihtiyacın karşılanmasının aslında ne kadar büyük sorumluluk ve ciddiyet gerektirdiğine ekip olarak inanıyoruz.

Günümüzde canımızın, malımızın, ailemizin, sevdiklerimizin, iş yerimizin güvende olması bizler dahil eminiz sizler içinde mühimdir. Böylesi mühim bir konuyu bizlere sorumluluk olarak yükleyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tümüne ve bu konuda firma olarak bizlerin arkasında yer alan güçlü tedarikçilerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Etiketler: AlarmNet Kampanyalar, AlarmNet Bayileri ve Satış Noktaları, Müşteri Hizmetleri
Kategori: Ana Sayfa > Alarm Firmaları > AlarmNet 


 
 

 


 
   
REKLAM
 Güvenlik Sistemleri |
 
 
Ana Sayfa | Kampanyalar | Gizlilik | İletişim